KONST / Litografier / Färglitografi 15447312
nr 1544 7312
Fon Klement
(1930-2000), Nederländerna
"Hymne au soleil". Signerad, numrerad 44/125, daterad -90. Färglitografi, bildmått: 50x50 cm, yttermått inklusive ram: 82x73 cm
Fon Klement, målare född 1930, död 2000.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 maj 2023
kl 20:33:19
26/5 10:01:54
100 kr
29/5 20:28:19